Chojniczanie najlepsi w Luzinie. Brieger i Mojka wygrali turniej deblowy Tenisa Stołowego
Wysoki poziom sportowy i zacięta rywalizacja towarzyszyły Otwartym Mistrzostwom Luzina w grach deblowych w tenisie stołowym, które rozegrano 28 maja w Luzinie. Przy stołach rywalizowało 12 mocnych par z różnych regionów Pomorza.
Najlepsi okazali się Michał Brieger i Piotr Mojka z Chojnic, którzy przez cały turniej prezentowali bardzo równą i skuteczną grę. Chojnicki duet pewnie przeszedł przez kolejne etapy zawodów, wygrywając wszystkie swoje mecze i zasłużenie sięgając po końcowy triumf.
Turniej stał na wysokim poziomie, a uczestnicy stworzyli wiele widowiskowych i emocjonujących pojedynków. Zwycięstwo chojniczan potwierdziło ich bardzo dobrą formę oraz skuteczność w grze deblowej.