Tenis stołowy: Czterech chojniczan rywalizowało w ogólnopolskim turnieju miksta
W sobotę, 30 maja, w Cedrach Wielkich rozegrano ogólnopolski turniej miksta w tenisie stołowym. W zawodach nie zabrakło reprezentantów Chojnic, którzy rywalizowali z zawodnikami z różnych części kraju w kategorii Open.
Najlepiej spośród chojniczan zaprezentował się Michał Brieger. Zawodnik pewnie przechodził przez kolejne rundy turnieju i ostatecznie stanął na najwyższym stopniu podium, wygrywając całą rywalizację.
Bardzo dobre zawody zanotował również Michał Drejer, który zakończył turniej w przedziale miejsc 9-16. W gronie uczestników znaleźli się także Jarosław Mikołajewski oraz Szymon Rzechtalski. Obaj uplasowali się na pozycjach 17-24, zdobywając cenne doświadczenie w rywalizacji z silnie obsadzoną stawką zawodników.
Udział czterech zawodników z Chojnic w ogólnopolskim turnieju potwierdza, że lokalne środowisko tenisa stołowego regularnie zaznacza swoją obecność na zawodach wysokiej rangi, a sukces Michała Briegra jest kolejnym dowodem na wysoki poziom sportowy chojnickich pingpongistów.