Trzy medale Boxing Team Chojnice na mistrzostwach Polski U-17
Bardzo udany występ zanotowali pięściarze Boxing Team Chojnice podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. W turnieju rangi mistrzostw Polski U-17 chojnicki klub wywalczył jeden srebrny i dwa brązowe medale.
Najwyżej sklasyfikowana została Dominika Krauze, która w kategorii wagowej do 75 kg sięgnęła po srebrny medal i tytuł wicemistrzyni Polski. To największy sukces spośród reprezentantów Boxing Team Chojnice podczas tegorocznych mistrzostw.
Na podium stanęła również Olga Muchowska. Rywalizująca w kategorii do 80 kg zawodniczka wywalczyła brązowy medal, potwierdzając swoją przynależność do krajowej czołówki w swojej wadze.
Trzeci krążek dla chojnickiej ekipy zdobył Marcel Miszker. Startujący w kategorii do 70 kg pięściarz zakończył rywalizację z brązowym medalem mistrzostw Polski.
– Wracamy z trzema medalami mistrzostw Polski U-17. To efekt ciężkiej pracy zawodników i całego sztabu szkoleniowego. Jestem dumny z postawy naszych reprezentantów. Nie byłoby tego sukcesu gdyby nie pomoc wielu ludzi – podsumował trener Boxing Team Chojnice Marcin Gruchała.