Przejdź do treści

MENU

Open menu

Wszystkie wpisy

Zobacz więcej Right Arrow

Zaproszenie na III Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Chojnice

Clock 3 czerwca, 2026, 1:14 pm

W ramach tegorocznych Dni Chojnic Sekcja Tenisa Stołowego Chojnice zaprasza na III Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Chojnice. Zawody odbędą się 28 czerwca i jak co roku mają zgromadzić zarówno amatorów, jak i czołowych zawodników regionu.

Turniej zostanie rozegrany w dwóch kategoriach – Amator oraz Open, dzięki czemu przy stołach będą mogli rywalizować gracze o różnym poziomie zaawansowania.

Organizatorzy zapowiadają sporą dawkę sportowych emocji, wiele godzin gry oraz tradycyjnie przyjazną atmosferę. Nie zabraknie także poczęstunku – uczestnicy będą mogli skorzystać z kawy, herbaty i drobnych przekąsek przygotowanych przez organizatorów.

Na najlepszych zawodników czekają atrakcyjne nagrody, a jedną z najważniejszych informacji dla uczestników jest fakt, że udział w turnieju jest bezpłatny. Wpisowe wynosi 0 zł.

Szczegółowy regulamin oraz dodatkowe informacje organizacyjne mają zostać opublikowane w najbliższym czasie. Już dziś wiadomo jednak, że 28 czerwca Chojnice ponownie staną się stolicą lokalnego tenisa stołowego.